اخبار همایش

1402/08/21

در نشست خبری اعلام شد:

رویداد پتروفن ۱۴۰۲، آذرماه برگزار می‌شود
رویداد پتروفن ۱۴۰۲ با تأکید بر رفع نیازهای فناورانه با توانمندسازی بازیگران زیست‌بوم صنعت پتروشیمی در ۷ حوزه تخصصی از ۱۲ تا ۱۴ آذرماه امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار خواهد شد.
در نشست خبری اعلام شد:

به گزارش روابط‌عمومی پتروفن، در نشست خبری این رویداد که به مناسبت رونمایی از پوستر پتروفن ۱۴۰۲ برگزار شد، دبیر این رویداد، اظهار داشت: رویداد پتروفن امسال با دو رویکرد هم‌افزایی بین دستگاه‌ها و بازیگران اصلی صنعت پتروشیمی کشور و ارتباط بی‌واسطه بین شرکت‌های دانش‌بنیان با صنعت پتروشیمی وطرح نیازهای هلدینگ خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

سهم ۱۰ درصدی صنعت پتروشیمی در فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی

رضا سلطانعلی‌زاده با بیان اینکه امروز ۹ هزار و ۲۸۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور فعال هستند، اظهار داشت: این شرکت‌ها از سال ۱۳۸۹ در صنایع مختلف ورود کردند و ۱۰ درصد از محصولات و فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم مربوط به حوزه پتروشیمی است.
وی با تأکید بر اینکه بزرگ‌ترین مسئله ما امروز اقتصادی کردن محصولات دانش‌بنیان است، افزود: هلدینگ خلیج‌فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین و ارزشمندترین شرکت بازار سرمایه کشور باروحیه قابل تحسینی که در مدیران ارشد این مجموعه وجود دارد، نقش مهمی در تعالی و پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان و تقویت اقتصاد دانش‌بنیان داشته است.
وی معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان و ظرفیت‌های آنان به شرکت‌های پتروشیمی را از ویژگی‌های این رویداد خواند و گفت: پتروفن این فرصت را ایجاد می‌کند که شرکت‌های دانش‌بنیان بدون واسطه با مدیران هلدینگ خلیج‌فارس و همچنین سایر شرکت‌های پتروشیمی ارتباط برقرار کنند.
سلطانعلی‌زاده همچنین خبر داد که در رویداد امسال که در ۷ حوزه تجهیزات ثابت و دوار، برق و ابزاردقیق، بهبود و تحول در فر آیند، مواد شیمیایی و کاتالیست، دانش فنی و توسعه محصول، آب، انرژی و محیط و همچنین هوشمندسازی برگزار می‌شود، علاوه بر انعقاد تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها، شاهد رونمایی از یک تجهیز مهم داخلی‌سازی شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان برای هلدینگ خلیج‌فارس خواهیم بود.

فایل های پیوست

اطلاعات خبر و اشتراک گذاری

ثبت امتیاز

برای ثبت امتیاز لطفا لاگین نمایید در صورتی که لاگین کرده اید امتیاز خود را ثبت نمایید

ثبت نظر

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: