رئیس کارگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری:

هلدینگ خلیج فارس در استفاده از توان فناوران داخلی مسیری اصولی را طی می‌کند

رئیس کارگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری بر استفاده تولیدکنندگان از توانمندی دانش‌بنیان‌ها برای ارتقای جایگاه کشور تأکید کرد و گفت: مسیر آغاز شده از سوی هلدینگ خلیج فارس در استفاده از توان متخصصان و فناوران مسیری اصولی است و باید به آن شتاب بیشتری داد.

رئیس کارگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری:

توضیحات

به گزارش ستاد خبری رویداد پتروفن ۱۴۰۲، علی آقامحمدی امروز (سه‌شنبه، ۱۴ آذرماه) در آیین اختتامیه رویداد پتروفن ۱۴۰۲ که در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، با اشاره به مشارکت شرکت‌های پتروشیمی غیر از شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس اظهار داشت: حضور بیش از ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در این رویداد نشان از این است که به تدریج به خواسته مقام معظم رهبری که در دیدار با تولیدکنندگان در سال ۱۴۰۰ فرمودند مبنی بر اینکه درباره شرکت‌های کوچک و متوسط خوب جلو رفته‌ایم اما شرکت‌های بزرگ هم باید دانش‌بنیان شوند، نزدیک شده‌ایم.

وی افزود: در افق آینده ایران باید بتواند نقش تولیدی تعیین‌کننده از طراحی تا بازاریابی و فروش و صادرات را مدیریت و اراده کند. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ادامه داد: تولیدکنندگان برای ارتقای جایگاه کشور راهی جز استفاده از توانمندی دانش‌بنیان‌ها ندارند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مسیری که هلدینگ خلیج فارس در استفاده از توان متخصصان و فناوران داخلی آغاز کرده، مسیری اصولی است که باید به آن شتاب بیشتری داد.